Komlói EGYMI Pécsváradi Tagintézménye
  7720 Pécsvárad, Kossuth L. utca 4.
  +36 (72) 566-615
  pecsvarad@komloiegymi.hu

XLII. Országos Komplex Tanulmányi Verseny

2017.04.04-én iskolánk négy tanulója – Orsós Szabina, Bánfai Ákos, Kovács Zsolt, Szován Szabolcs - részt vettek a tanulásban akadályozott tanulók számára rendezett XLII. Országos Komplex Tanulmányi Verseny megyei válogatóján, melyet Szentlőrincen a Szentlőrinci EGYMI – ben rendeztek meg. A diákoknak hat tantárgyból kellett megmérettetni magukat, melyek a következők voltak: magyar irodalom, történelem, életvitel és gyakorlati ismeretek, földrajz, természetismeret - ezen tantárgyak csapatversenyben zajlottak - és matematika, amely egyéni versenyszám volt. Tanulóink nagyon szép eredményeket értek el: Bánfai Ákos matematika egyéni versenyszámban megyei első helyezett lett, a csapat pedig a dobogó harmadik helyén végzett. Tanulóink nem csak a teljesítményükkel emelkedtek ki, hanem a verseny alatt nyújtott példás magatartásukkal, és a valóban egy csapatként végzett munkájukkal is.

Gratulálunk a diákoknak és köszönet minden pedagógusnak, akik a felkészítésben szerepet vállaltak.

Eseménynaptár
Aktualitások