Komlói EGYMI Pécsváradi Tagintézménye
  7720 Pécsvárad, Kossuth L. utca 4.
  +36 (72) 566-615
  pecsvarad@komloiegymi.hu

„Tavaszi daléneklési verseny”

Március 30-án rendezte iskolánk a már hagyománynak számító „Tavaszi daléneklési versenyt”. A zsűrinek nehéz dolga volt, hiszen a rengeteg bájos produkció közül csak hármat-hármat, illetve két különdíjat oszthatott ki. A többi versenyzőt pedig iskolánk pedagógusai és tanulói által sütött linzerrel vendégelték meg, így senki nem távozott üres kézzel, nem beszélve a fergeteges hangulatról és a közös éneklésről. Köszönettel tartozunk a felkészítő tanároknak: Váradiné Madarász Erikának, Bayer Zoltánnénak, Apaceller Józsefnek. A dekorációt köszönjük Fischer Évának és Mester Oszkárnénak. A sütemények Kásáné Nagy Ágnesnek, Patacsi Évának, Királyiné Pongrácz Anikónak és Bayer Zoltánnénak, illetve a 9.-10.-11.-12. csoport szorgalmas munkájának volt köszönhető. A verseny főszervezője Fischer Dóra pedagógus volt, munkáját Váradiné M. Erika és Apaceller József segítette.

Különdíjasok: Angyal Írisz, Bogdán Éva és Orsós Vanessza diákok.

III. helyezettek: Papp Bíborka és Futács Bíborka duó illetve Miskovity Sándor,

II. helyezettek: Dikter Attila és Bánfai Ákos illetve Rónai Krisztina, míg

I.helyezést értek el: Gáspár Richárd és Tóth Barbara duó illetve Keresztes Evelin tanulók.

Gratulálunk az ügyes versenyzőknek!

Eseménynaptár
Aktualitások